Odličan nastup Džudo kluba "Famos" u Doboju

21.06.2021. 09:59
0
IZVOR: Katera

Proteklog vikenda je u Doboju održan Međunarodni udo turnir koji je okupio preko 500 takmičara iz BiH, Srbije i Crne Gore.

Kombinovana ekipa Džudo kluba „Famos sastavljena od iskusnih takmičara i početnika postigla je odlične rezultate, osvojivši ukupno šest zlatnih , četiri srebrne i sedam bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su kadeti Aleksandar Vuković, Branko Došlo, Anđela Veselinović i Andrea Simović koji su ujedno proglašeni za najuspiješniju ekipu, zatim  pioniri Nikola Andrić i Nikola Lubura.

Srebrene medalje osvojili su Danilo Trifunović, Luka Štaka, Lazar Vujičić i Nikola Novaković.

Bronzane medalje osvojili su Lorena Karivan, Nikola Andrić (dupli start), Danijel Simović, Nikola Šehovac, Marko Drakul, Filip Žuža i Lana Štaka.

Za najboljeg mlađeg pionira proglašen je Nikola Lubura.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    16h 1m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 12m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    6h 39m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    17h 44m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    18h 58m
    0