Opština Istočno Novo Sarajevo podržala adaptaciju prostora u Osnovnoj muzičkoj školi

31.10.2025. 09:47
0
IZVOR: katera.news

Opština Istočno Novo Sarajevo izdvojila je 40.000 KM za adaptaciju dijela prizemlja školske zgrade JU Škole za osnovno muzičko obrazovanje Istočno Novo Sarajevo.

Kako su saopštili iz ove opštine, zahvaljujući ovoj donaciji, uređene su četiri učionice za individualnu nastavu i kamerna sala za grupnu nastavu, čime je škola dobila moderniji, funkcionalniji i prijatniji prostor za rad i boravak učenika i nastavnika.

- Ovim projektom stvoreni su uslovi ne samo za kvalitetniju nastavu, već i za održavanje majstorskih kurseva, seminara, koncerata i takmičenja, što dodatno obogaćuje kulturni život našeg grada – naveli su iz Opštine Istočno Novo Sarajevo.

Škola za osnovno muzičko obrazovanje Istočno Novo Sarajevo jedina je ustanova ovog tipa na području grada, koja već decenijama obrazuje mlade muzičke talente i aktivno učestvuje u svim kulturnim dešavanjima.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: Fejsbuk/ Opština Istočno Novo Sarajevo

Komentari 0
Povezane vijesti
Srednjoškolci prikupili oko 4084,75 KM u humanitarnoj misiji Srednjoškolci prikupili oko 4084,75 KM u humanitarnoj misiji
Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu
Sutra humanitarni bazar učenika Srednje škole „28. juni“ Sutra humanitarni bazar učenika Srednje škole „28. juni“
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    3h 16m
    6
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    2h 47m
    4
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    13h 4m
    11
  • Dva lica uhapšena zbog prijetnji na Jahorini
    11h 2m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    9h 12m
    0