Optužnica protiv unuka koji je zbog novca nasrtao na djeda i baku

02.11.2022. 14:29
1
IZVOR: srna.rs

Osnovni sud na Sokocu potvrdio je optužnicu protiv muškarca čiji su inicijali R.D. zbog nasilja nad bakom i djedom.

U optužnici, koju je podiglo Okružno javno tužilaštvo Istočno Sarajevo, R.D. je 1. oktobra prošle godine u porodičnoj kući u opština Istočna Ilidža, djeda i baku čiji su inicijali R.B. i R.G, prvo psihički, a zatim i fizički napao.

On je fizčki nasrnuo na djeda, a zatim im oboma uz prijetnju nožem rekao da će ih ubiti ukoliko mu ne daju novac, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

U optužnici se navodi da je R.D. svojim ponašanjem i primjenom nasilja ugrozio spokojstvo, tjelesni integritet i duševno zdravlje članova svoje porodice.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Boris 04.11.2022. 22:29
    Laz cista..nakaceno momku isto jest i sto nije!!!!
Povezane vijesti
Vlaški: Podneseno 50 zahtjeva za kategorizaciju objekata za izdavanje Vlaški: Podneseno 50 zahtjeva za kategorizaciju objekata za izdavanje
Dani Bolnice „Srbija“ posvećeni majci i djetetu Dani Bolnice „Srbija“ posvećeni majci i djetetu
Građani Istočnog Sarajeva na korak do odbrane Kasindolske rijeke Građani Istočnog Sarajeva na korak do odbrane Kasindolske rijeke
Najčitanije
  • Milena Dravić - voljena filmska i pozorišna diva
    14h 41m
    30
  • Pokrenuta humanitarna akcija za našeg sugrađanina kojem je izgorjela kuća u Donjoj Ljubogošti
    13h 19m
    1
  • Izgorio krov na kući u Donjoj Ljubogošti
    13h 54m
    0
  • Potvrđena optužnica zbog nasilja u porodici
    7h 21m
    0
  • Usporen saobraćaj zbog sanacije klizišta u Sijeračkim stijenama
    11h 22m
    0