Osumnjičen za seksualno zlostavljanje unuke

05.07.2022. 13:58
0
IZVOR: srpskainfo.com

Protiv Ivice Miškovića iz Kaknja potvrđena je optužnica zbog obljube djeteta mlađeg od 15 godina, saopšteno je iz banjalučkog tužilaštva.

U OJT Banjaluka rekli su da je rješenjem Osnovnog suda u Banjaluci od 21. jula prošle godine, određena mjera pritvora i raspisana potjernica zbog bjekstva, prema osumnjičenom Miškoviću.    

– Osumnjičeni je uhapšen na osnovu međunarodne potjernice, te je sproveden na ispitivanje u Okružno javno tužilaštvo Banjaluka. Nakon ispitivanja osumnjičenog  tužilaštvo je 30. juna podiglo  optužnicu sa prijedlogom za produženjem pritvora protiv Miškoviću, zbog krivičnog djela Obljuba sa djetetom mlađim od petnaest godina  – rekli su u Tužilaštvu.

Sudija za prethodno saslušanje Osnovnog suda u Banjaluci potvrdio je optužnicu dana 30. juna, a ročište na kojem će biti razmatran prijedlog o produženju pritvora prema optuženom biće održano sutra.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dvanaest zvjezdica zauvijek će sijati u našim srcima Dvanaest zvjezdica zauvijek će sijati u našim srcima
Obilježavanje 33 godine od smrti 12 beba Obilježavanje 33 godine od smrti 12 beba
Sudar automobila i autobusa na putu Banjaluka – Prijedor, više povrijeđenih Sudar automobila i autobusa na putu Banjaluka – Prijedor, više povrijeđenih
Najčitanije
  • Stari Brod – zelena grobnica (VIDEO)
    6h 41m
    6
  • Godišnjica ubistva dvogodišnjeg Marka
    17h 6m
    2
  • Zapečeni punjeni krompir
    7h 14m
    0
  • Na današnji dan rođen veliki Miodrag Lazić
    17h 9m
    1
  • Arhimandrit Metodije sutra služi Svetu liturgiju u hramu na Veljinama
    6h 0m
    0