Podlegao muškarac kojem je zet zabio sjekiru u glavu

25.08.2019. 14:50
0
IZVOR: nezavisne.com

Milan Mudrinić (57) iz Bosanske Krupe preminuo je sinoć na UKC RS usljed teških povreda nakon što mu je u srijedu naveče zet Goran Mirković (39) u Lamincima kod Gradiške tokom sukoba zabio sjekiru u glavu, saznaju Nezavisne.

-I pored svih uloženih napora ljekara da mu spasu život pacijent M.M. (57) je preminuo juče u 20 časova-, potvrdili su iz UKC RS.

Mirković se podsjetimo, nakon što je udario punca sam prijavio policiji i rekao da ga je punac fizički napao u kući gdje on stanuje te da se branio i udario ga sjekirom.

Mudrinić je sa zabodenom sjekirom u glavu i prevezen na UKC RS  gdje su mu se ljekari borili za život, ali je usljed povreda sinoć ipak podlegao.

 

Mirković je tada nakon policijskog saslušanja pušten da se brani sa slobode.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nesreća u magacinu u Beogradu: Muškarca pregazio viljuškar Nesreća u magacinu u Beogradu: Muškarca pregazio viljuškar
Muškarac ušao u školu u Beogradu, prijetio da će sve pobiti Muškarac ušao u školu u Beogradu, prijetio da će sve pobiti
Beograd: Muškarac obučen kao Djed Mraz pao sa trećeg sprata Beograd: Muškarac obučen kao Djed Mraz pao sa trećeg sprata
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    6h 19m
    1
  • Predložen pritvor za muškarca koji je prijetio majci u Istočnom Novom Sarajevu
    11h 40m
    3
  • Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave
    14h 32m
    0
  • „CITY MOBIL“ : Oglas za posao
    11h 55m
    0
  • Agata Kristi - najprodavaniji autor detektivskih romana svih vremena
    4h 41m
    0