Podraščanin poručio da je zadovoljan jer je prvi cilj ostvaren

20.09.2019. 19:07
0
IZVOR: Srpska info

Srbija je prvu fazu na Evropskom prvenstvu završila sa maksimalnim učinkom.  “Orlovi”su svjesni da prava iskušenja tek dolaze, jer slijede eliminacione borbe.

Marko Podraščanin ističe da je Češka ozbiljan rival.

– Zadovoljan kako smo odigrali, iz pet utakmica imamo pet pobjeda, a posebno bih izdvojio one protiv Njemačke i Belgije. Prvi cilj je ostvaren, prvo mjesto u grupi. Očekuje nas Češka, koja je nepoznanica. Nismo ih pratili, ali radi se o dobroj ekipi koju treba ozbiljno da shvatimo. Da se što bolje pripremimo i da opravdamo ulogu favorita – zaključio je Podraščanin.

Odbojkaši Srbije u borbi za četvrfinale igraće sutra protiv Češke od 17.30. Pobjednik ovog duela igraće u četvrtfinalu protiv boljeg iz meča Belgija – Ukrajina.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Mladi takmičari „Slavije“ stekli dragocjeno iskustvo na Kipru Mladi takmičari „Slavije“ stekli dragocjeno iskustvo na Kipru
Košarkaši Srbije plasirali se na Evropsko prvenstvo Košarkaši Srbije plasirali se na Evropsko prvenstvo
Sara Ćirković odbranila titulu šampiona Evrope Sara Ćirković odbranila titulu šampiona Evrope
Najčitanije
  • Dogodine u Prizrenu
    4h 49m
    11
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    20h 33m
    0
  • Priča o psima koji su položili život na Košarama (FOTO)
    4h 28m
    0
  • Posni specijalitet savršen za ručak ili večeru
    4h 28m
    0
  • Poznata imena odbornika u Skupštini Grada Istočno Sarajevo
    7h 31m
    10