Pokrenuta inicijativa za osnivanje Narodnog fronta – dr Jelena Trivić u Istočnoj Ilidži

25.01.2024. 13:21
9
IZVOR: katera.news

U Istočnoj Ilidži je održan sastavak Inicijativnog odbora za osnivanje Narodnog fronta – dr Jelena Trivić u ovoj lokalnoj zajednici, a prvom formalnom sastanku je predsjedavao Ljubo Grković, povjerenik ove stranke.

Inicijativni odbor, koji čini 15 članova,  donio je odluku da se pristupi potrebnim radnjama za pripremu osnivačke Skupštine koja će biti održana u februaru.

Inicijativni odbor je izabrao Ljubišu Grkovića za predsjednika do osnivačke sjednice, navodi se u saopštenju.

Grković je naveo da je u Istočnom Sarajevu izražen interes za osnivanje Narodnog fronta, te da će uskoro biti omogućeno i formalno učlanjenje u ovu stranku.

- Naroni front je otvoren za saradnju sa s postojećim opozicionim partijama i da odbija bilo kakvu saradnju s vladajućom grupacijom oko SNSD-a zbog njihovog, po većinu građana i Republiku Srpsku, štetno i opasno djelovanje - naveo je on.

Komentari 9
  • Generic placeholder image
    Ako me pamćenje dobro služi 28.01.2024. 14:05
    Je li to onaj Grković sto je napustio SDS i učlanio se u Bosnjacku stranku radi zadrzavanja funkcije u Ministarstvu Spoljni Poslova BiH.
  • Generic placeholder image
    4s 26.01.2024. 09:13
    dobro osmisljen potez lokalnog snsd-a
  • Generic placeholder image
    Haha 25.01.2024. 23:24
    Covjek koji je do podne sef kabineta Radovana Karadzica,a od podne pomocnik ministrice Bisere Turkovic...Bravo Jelena,nisi boljeg mogla naci da SNSD-u indirektno pomognes da konacno preuzmu vlast na I.Ilidzi.
  • Generic placeholder image
    Istok 25.01.2024. 20:07
    Ovde ta Trivicka ima 10 glasova na svih 6 opština Grada Istocno Sarajevo, jako los odabir kadrova koji daje kontraefekat, ljudi umjesto da dolaze u stranku, bježe glavom bez obzira.
  • Generic placeholder image
    Www 25.01.2024. 19:17
    Slazem se
  • Generic placeholder image
    Građanin 25.01.2024. 18:46
    Nema tu sreće sve dok je okružena onima što Nešiću ruke ljubiše!
  • Generic placeholder image
    Hari 25.01.2024. 18:14
    Treba podržati osnivanje ove stranke, pogotovo radi profesorice dr.Jelene Trivić koja je očigledno pokradena na proteklim izborima. Samo se to zataškalo i prećutalo preko te prevare glasača koji su dali svoj glas za Jelenu.
  • Generic placeholder image
    ja neko 25.01.2024. 17:20
    Kakav je ona doktor!
  • Generic placeholder image
    Neko iz mase 25.01.2024. 15:59
    Odlicno, jos nam samo jedna stranka fali.... Nista ni ona nije bolja od ovih sto vec postoje... Samo licni interes.
Povezane vijesti
Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije
Izricanje presude Amiru Kujoviću Izricanje presude Amiru Kujoviću
„Photo East Fest“ počinje uskoro: Budite dio fotografskih radionica i međunarodne izložbe fotografija „Photo East Fest“ počinje uskoro: Budite dio fotografskih radionica i međunarodne izložbe f...
Najčitanije
  • Preminuo Mladen Žižović
    21h 18m
    0
  • Za smrt supružnika Hršum Kujoviću ponovo osam godina robije
    2h 37m
    0
  • Usvojen nacrt budžeta za ovu godinu, radnicima po 1.000 KM
    5h 26m
    4
  • MOVEMBAR U NOVEMBRU: Budi muško – brini o zdravlju
    9h 17m
    0
  • Miloje Vasić - rodonačelnik moderne srpske arheologije
    9h 21m
    0