Poznato kada Đoković započinje odbranu trona u Parizu

27.05.2024. 19:20
0
IZVOR: glassrpske.com

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković turnir na Rolan Garosu startovaće u utorak u večernjem terminu.

Novak će od 20.15 na stadionu "Filip Šatrije" zatvoriti program mečom protiv domaćeg predstavnika Pjera-Iga Erbera.

Biće to drugi međusobni duel dvojice igrača, a prvi, odigran davne 2013, dobio je Đoković u Bersiju u dva seta.

U utorak će na teren još jedan Srbin, Hamad Međedović, koji će igrati na terenu broj 13 igrati treći meč, nakon jednog ženskog i jednog muškog singla.

To bi trebalo da znači da će Hamad nastupiti u popodnevnim časovima, ne prije 15.00 sati.

Od interesantnijih duela u utorak, treba izdvojiti susrete Holgera Runea i Danijela Evansa, Tejlora Frica i Federika Korije, te australski okršaj Alekseja Popirina i Tanasija Kokinakisa, prenose Nezavisne.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković: „Uvek verujem u sebe, ali nisam očekivao finale“ Đoković: „Uvek verujem u sebe, ali nisam očekivao finale“
Đoković i Alkaras pokazali vrhunski tenis – sljedeći rekord na Rolan Garosu Đoković i Alkaras pokazali vrhunski tenis – sljedeći rekord na Rolan Garosu
Đoković danas protiv Alkaraza za 25. gren slem titulu Đoković danas protiv Alkaraza za 25. gren slem titulu
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    8h 11m
    8
  • Nenad Avlijaš - čovjek koji je programirao Olimpijadu u Sarajevu
    8h 2m
    6
  • Istočno Sarajevo: Licu uručen prekršajni nalog zbog vrijeđanja
    22h 41m
    6
  • Crkva Svetog Arhanđela u Boraču svjedok mnogih istorijskih dešavanja (FOTO)
    8h 3m
    2
  • ZOI 84 Sarajevo – činjenice koje možda niste znali
    8h 20m
    37