Predstavnici Gradske uprave čestitali Vaskrs

18.04.2020. 12:00
0
IZVOR: gradistocnosarajevo.com

Gradonačelnik Istočnog Sarajeva Nenad Vuković, predsjednik Skupštine grada Miroslav Lučić i predstavnici Gradske uprave uputili su građanima Istočnog Sarajeva čestitku povodom najradosnijeg pravoslavnog praznika Vaskrsa.

-Dragi sugrađani, ove godine, pogođeni virusom korona i sučeni sa mjerama zaštite koje moramo da provodimo zbog opšteg dobra, praznik dočekujemo u svojim domovima, uz članove najuže porodice, ali sa toplinom i radošću u našim srcima. Budimo strpljivi i odgovorni, pokažimo ljubav i solidarnost, koja nam je, naročito u ovim danima, svima potrebna- navedeno je u čestitki.

-Neka radost Vaskrsa i toplina prazničnih dana ispune vaša srca i vaše domove. Želimo da predstojeći praznik obogatite istinskim vrijednostima pravoslavne vjere i proslavite ga u duhu tradicije, dijeleći radost praznika sa svojim najbližima. Hristos Vaskrse!- stoji u čestitki rukovodstva Gradske uprave.

Komentari 0
Povezane vijesti
Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH! Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH!
Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    15h 36m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    9h 35m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    7h 41m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    16h 32m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    5h 13m
    0