Preventivni pregledi u Bolnici „SRBIJA“

17.10.2019. 10:47
0
IZVOR: Katera

Povodom obilježavanja mjeseca podizanja svijesti u borbi protiv raka dojke u JZU Bolnici „SRBIJA“ Istočno Sarajevo u Kabinetu za bolesti dojke od 21. do 25. oktobra 2019. godine biće organizovani besplatni pregledi i konsultacije za sve zainteresovane pacijente.

Prilikom dolaska na predviđeni pregled, svi pacijenti sa sobom trebaju imati samo zdravstenu knjižicu. Kabinet za bolesti dojke se nalazi u Poliklinici.

Preglede će obavljati Prim. dr Milorad Šupić u terminu od 11 do 17 časova od ponedjeljka do četvrtka, a za petak predviđen termin pregleda je od 11 do 14 časova. Poslije obaljenog pregleda, doktor Šupić će indikovati dalje dijegnostičke procedure tj. UZ pregled dojke.

Akcija preventivnih pregleda u Bolnici „SRBIJA“ povodom mjeseca podizanja svijesti u borbi protiv raka dojke organizujemo već šestu godinu za redom. Tokom te akcije u 2014. godini je pregledano 300 pacijenata, a 2018. godine je pregledano oko 750 pacijenata.

Komentari 0
Povezane vijesti
Besplatnom mamografskom pregledu odazvalo se pedesetak žena Besplatnom mamografskom pregledu odazvalo se pedesetak žena
Jovanović: Godišnje u Srbiji od raka dojke oboli oko 4.500 žena Jovanović: Godišnje u Srbiji od raka dojke oboli oko 4.500 žena
Doktori Branka i Milorad Šupić: Par čijim venama teče Romanija Doktori Branka i Milorad Šupić: Par čijim venama teče Romanija
Najčitanije
  • Risto Bozalo nudi instrukcije za osnovce, srednjoškolce i studente
    19h 31m
    0
  • Uprkos kiši, defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO)
    11h 37m
    1
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    21h 53m
    4
  • Policija istražuje događaj u školi u Istočnom Novom Sarajevu
    17h 45m
    0
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    21h 18m
    6