Pronađene dvije djevojčice koje su pobjegle iz Doma "Rada Vranješević“

03.02.2022. 10:26
0
IZVOR: nezavisne.com

Dvije štićenice Doma "Rada Vranješević" pobjegle su sinoć oko 21 čas iz ove ustanove, potvrđeno je "Nezavisnim" iz Policijske uprave Banjaluka.

Kako "Nezavisne" saznaju, štićenice ovog Doma pronađene su sinoć u 23 časa na području Gradiške.

Djevojčice nisu povrijeđene i nema elemenata krivičnog djela. 

Iz Policijske uprave Gradiška za "Nezavisne" su rekli da je policija pronašla djevojčice i predala ih u Dom "Rada Vranješević" Banjaluka.

Komentari 0
Povezane vijesti
Paljanke sjajne na teniskom turniru u Sarajevu Paljanke sjajne na teniskom turniru u Sarajevu
Portiru Doma "Rada Vranješević" 14 godina zatvora zbog obljube štićenice Portiru Doma "Rada Vranješević" 14 godina zatvora zbog obljube štićenice
Podignuta optužnica protiv portira Doma "Rada Vranješević" zbog obljube djevojčice Podignuta optužnica protiv portira Doma "Rada Vranješević" zbog obljube djevojčice
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    18h 49m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    20h 6m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    20h 27m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    18h 11m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    11h 40m
    2