Pronađeno vatreno oružje u Gacku

11.09.2019. 12:15
0
IZVOR: Srpska info

Pripadnici Policijske uprave Trebinje prilikom pretresa kod lica čiji su inicijali V.R. iz Gacka pronašli su određenu količinu vatrenog oružja, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.

U akciji “Zelengora 2019” oduzeta je automatska, poluautomatska i puška M48, nezvanicno saznaje Srpskainfo.

Policija je na osnovu naredbe Osnovnog suda u Trebinju juče izvršila pretres kuće i pomoćnih objekata koje koristi lice V.R.

O svemu je obaviješteno Okružno tužilaštvo Trebinje, a nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta protiv V.R. slijedi podnošenje izvještaja za krivično djelo nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih materija.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Sa izgradnjom bogomolje u Kokorini vaskrsava i selo Sa izgradnjom bogomolje u Kokorini vaskrsava i selo
Policija se oglasila o pronalasku nestale žene u Gacku Policija se oglasila o pronalasku nestale žene u Gacku
Gačanima preporučeno da manje izlaze iz kuće i nose maske Gačanima preporučeno da manje izlaze iz kuće i nose maske
Najčitanije
  • Dan sjećanja na ubijenu i stradalu djecu Srpskog Sarajeva - poziv na molitvu
    15h 36m
    12
  • Kako se vojvoda Mišić suprotstavio kralju Aleksandru
    8h 30m
    62
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (III dio)
    9h 56m
    65
  • Stradanje sarajevskih ljekara – Grad u kojem je ubijena Hipokratova zakletva
    15h 34m
    5
  • Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika
    15h 25m
    2