Radniku Crvenog krsta ukrali električni bicikl dok je obilazio bolesne

07.05.2020. 11:02
0
IZVOR: Srna

Nepoznata osoba ili više njih ukrala je električni bicikl, vlasništvo šamačkog Crvenog krsta, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Policijska stanica Šamac primila je juče u 10.40 časova od radnika Crvenog krsta Šamac prijavu da mu je prilikom obilaska bolesnih lica neko ukrao bicikl.

Policijski službenici odmah su postupili po prijavi i u toku je rad na rasvjetljavanju krađe.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Krađa u Sokocu, otuđen novac Krađa u Sokocu, otuđen novac
Ekipa SŠC „Istočna Ilidža“ osvojila prvo mjesto na regionalnom takmičenje u pružanju prve pomoći Ekipa SŠC „Istočna Ilidža“ osvojila prvo mjesto na regionalnom takmičenje u pružanju prve pomoći
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    14h 56m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    16h 13m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    16h 34m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    14h 18m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    17h 45m
    0