Raspored bogosluženja u crkvi Svetog Pantelejmona u Han Pijesku

03.01.2022. 15:31
0
IZVOR: KATERA

Srpska pravoslavna Crkvena opština Han Pijesak tradicionalni paljenjem badnjaka u porti crkve Svetog Pantelejmona i svetom liturgijom na Božić obilježava najradosnijih hrišćanski praznik, rođenje Isusa Hrista.

Na Badnji dan, 6. januara biće služena Sveta liturgija sa početkom u 09.00 časova, a na Badnje veče u 18.00 časova biće služeno Večernje bogosluženje sa osvećenjem i nalaganjem badnjaka u nastavku.

Na Božić, 7. januara biće služena Sveta liturgija sa početkom u 07.00 časova, saznaje portal Katera.

Drugi dan Božića, na Sabor Presvete Bogorodice, 8. januara, u 09.00 časova biće služena Sveta liturgija.

Trećeg dana Božića, na praznik Svetog arhiđakona Stefana, 9. januara, Sveta liturgija biće služena takođe u 09.00 časova.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska pravoslavna crkva Kakanj: Raspored bogosluženja Srpska pravoslavna crkva Kakanj: Raspored bogosluženja
Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u Istočnom Sarajevu i Sarajevu Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
Han Pijesak: Uhapšen zbog napada na policajca Han Pijesak: Uhapšen zbog napada na policajca
Najčitanije
  • Ratna staza Zekovića s Romanije
    4h 33m
    1
  • Predložen pritvor za muškarca koji je prijetio majci u Istočnom Novom Sarajevu
    9h 54m
    3
  • Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave
    12h 46m
    0
  • „CITY MOBIL“ : Oglas za posao
    10h 9m
    0
  • Agata Kristi - najprodavaniji autor detektivskih romana svih vremena
    2h 55m
    0