Republički štab za vanredne situacije održaće danas sjednicu u Banjaluci.
Sjednica će početi u 15.00 časova, saopšteno je iz Biroa Vlade Republike Srpske za odnose s javnošću.
Komentari 0
Povezane vijesti
Produžene mjere u SrpskojProdužene mjere u Srpskoj
Sjednica Republičkog štaba za vanredne situacijeSjednica Republičkog štaba za vanredne situacije
Republički štab za vanredne situacije pozvao na ubrzanje procesa imunizacijeRepublički štab za vanredne situacije pozvao na ubrzanje procesa imunizacije
Najčitanije
"Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
19h 37m
15
Opština Pale: Obavještenje
22h 29m
0
Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
12h 15m
0
Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
23h 21m
1
Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima