Republika Srpska bogatija za 22 bebe

02.11.2025. 09:40
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, po 11 djevojčica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Osam beba rođeno je u Banjaluci, četiri u Bijeljini, tri u Zvorniku, u Prijedoru dvije, a po jedna u Istočnom Sarajevu, Foči, Nevesinju, Trebinju i Gradišci.

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini tri dječaka i djevojčica, u Zvorniku tri djevojčice, u Prijedoru dva dječaka, u Istočnom Sarajevu, Foči i Nevesinju po jedan dječak, a u Trebinju i Gradišci po jedna djevojčica.

Poroda nije bilo u Doboju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    22h 23m
    0
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    3h 24m
    3
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    23h 26m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    3h 10m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    23h 3m
    0