Romanija pala u 90. minutu

12.08.2023. 20:02
0
IZVOR: sport-east.com

Romanija nije uspjela doći do bodova na otvaranju nove sezone Prve lige, sekunde su ih dijelile od toga. I pored svih turbulencija oko trenera u klubu, neigranja inostranih pojačanja, pružila je Vučica dobru partiju i pokazala da neće biti lak zalogaj u prvoligaškom društvu.

FK Velež – FK Romanija 3:2 (2:1)

Utakmicu bolje otvaraju domaći i već u 11. minutu dolaze do prednosti. Dugu loptu u prostor koristi Popović koji zabilazi Lučića i postiže pogodak. Romanija do izjednačenja dolazi u 26. minutu pravim poklonom od golmana Vukanovića. Čuvar mreže Veleža daje loptu u noge Dačeviću, a ovaj ne propušta da je smjesti u mrežu. Velež u 35. minutu ponovo dolazi do vođstva, strijelac je i ovog puta crnogorski fudbaler Popović.

Romanija je u nastavku krenula po izjednačenje, a u 60. minutu dolazi do njega. Pekić postiže evrogol sa nekih tridesetak metara, pogodio je same rašlje.

Nažalost po tim sa Pala, Popović je danas bio raspoložen za igru i u 90. minutu poslije prekida glavom kompletira het-trik i donosi pobjedu Veležu.

Velež: Vukanović, Abaza, Petković, Anđelović, G. Prodanović, Popović, Repović, Drašković, Radović, S. Prodanović, Gutić

Romanija: Lučić, Čvoro, Ivković, Đerić, Koroman, Cicović, Babić, Pekić, Stupar, Dačević, Simanić

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Ratna staza Zekovića s Romanije Ratna staza Zekovića s Romanije
Uspješno realizovan Eko kamp „Romanija zove“ (FOTO) Uspješno realizovan Eko kamp „Romanija zove“ (FOTO)
Počela žetva žita na Romaniji Počela žetva žita na Romaniji
Najčitanije
  • Detalji akcije "Prolom 2": Osumnjičena lica stekla protivpravnu imovinsku korist u iznosu od oko 2.710.790 evra
    6h 58m
    1
  • Lice iz Istočnog Novog Sarajeva napalo sugrađanina
    10h 1m
    7
  • U Trnovu pronađeni puška, meci i krivotvorene novčanice
    9h 58m
    0
  • Cijena prasića u Srpskoj i dalje pada
    11h 43m
    0
  • U jednoj opštini u Srpskoj prvi brak nakon 30 godina
    10h 42m
    0