Sadržajna prijateljska utakmica u Vojkovićima: Radnik ipak slavio

22.07.2023. 21:23
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića su u današnjoj prijateljskoj utakmici na svom terenu poraženi od bijeljinskog Radnika 1:0.

Bila je ovo jedna sadržajna fudbalska predstava, naročito prvo poluvrijeme gdje su i jedni i drugi imali po nekoliko prilika. Rončević je šanse Semberaca odlično odbranio, a na drugoj strani istakao se i Nikola Lakić poslije šuteva Vranešića i Tešanovića, dok je pokušaj Pavla Lazića poslije kornera završio na prečki.

U nastavku susreta i jedini gol na meču, a postiže ga Slaven Stjepanović u 55. minuti za, ispostaviće se, i konačnih 1:0.

FAMOS - RADNIK 0:1 (0:0)