Sarajevo: Maloljetnik zbog dojava o bombama u školama predat tužilaštvu

15.10.2024. 20:04
0
IZVOR: srna.rs

Maloljetni učenik sarajevske srednje škole, osumnjičen da je više od 40 puta lažno dojavio da su postavljene bombe u više škola u Kantonu Sarajevo, predat je Kantonalnom tužilaštvu.

Maloljetnik će biti zadržan 24 časa i u tom zakonskom roku tužilac će odlučiti o daljim mjerama, saopšteno je iz tužilaštva Kantona Sarajevo.

On je uhapšen sinoć u akciji Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ Kantona Sarajevo, Federalne uprave policije i Obavještajno-bezbjednosne agencije BiH.

Komentari 0
Povezane vijesti
Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama
Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva
Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
Najčitanije
  • Preki sud Save Kovačevića
    7h 49m
    30
  • Marija Karađorđević, srpska kraljica koja zaslužuje poštovanje ravno svetici
    7h 22m
    9
  • Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Rogatica–Podromanija
    22h 30m
    0
  • Zbog udesa obustavljen saobraćaj u mjestu Kozadre na putu Rogatica–Podromanija
    23h 32m
    0
  • Obilježavanje 34 godine od formiranja Ilidžanskog odreda Specijalne brigade policije
    8h 26m
    0