Šehovac i Vukadinova razgovarali o predstojećoj saradnji

09.10.2021. 09:47
0
IZVOR: Katera

Načelnik Policijske uprave Istočno Sarajevo Branimir Šehovac sa saradnicima, sastao se danas u Palama sa glavnim tužiocem Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo Anicom Vukadin i tužiocima tužilaštva.

Na današnjem radnom sastanku održanom u skladu sa Upustvom o postupanju i saradnji ovlaštenih službenih lica Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i tužilaca u provođenju radnji dokazivanja u toku istrage, govorilo se o rasvjetljavanju krivičnih djela izvršenih u prethodnom periodu, aktuelnim predmetima u radu i akcijama policije pod nadzorom tužilaštva, kao i o trenutnom stanju bezbjednosti na području PU Istočno Sarajevo.

Dogovorene su i zajedničke aktivnosti koje će biti realizovane u narednom periodu.

Dosadašnja saradnja PU Istočno Sarajevo i OJT Istočno Sarajevo ocijenjena je kao izuzetno dobra i kao takva biće nastavljena i ubuduće u cilju realizacije i postizanja zajedničkih ciljeva u skladu sa naležnostima. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Lišen slobode državljanin Irske, oduzeto više od 21.000 tableta Lišen slobode državljanin Irske, oduzeto više od 21.000 tableta
Prelić i Škipina razgovarali sa rogatičkim privrednicima Prelić i Škipina razgovarali sa rogatičkim privrednicima
Lice lišeno slobode zbog krađe u Istočnoj Ilidži Lice lišeno slobode zbog krađe u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • Radomir Nešković – legendarni komandant Leteće rogatičke brigade
    18h 30m
    19
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    3h 0m
    4
  • Stojan Janković - opjevani junak iz Ravnih Kotara
    11m
    0
  • Danas obilježavamo Svjetski dan folklora
    4h 4m
    0
  • Počelo obilježavanje biciklističke staze kroz Pale
    18h 3m
    0