Šeranić: Obaviješten sam o propustu, ali se brzo odreagovalo

29.04.2020. 09:04
0
IZVOR: ATV

Ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske Alen Šeranić rekao je danas na konferenciji za novinare da je upoznat sa propustom koji se dogodio u Banjaluci kada su umjesto u Srednjoškolski centar ljudi iz graničnog karantina prebačeni u SC "Nikola Tesla".

- Obavješten sam juče o propustu kada je riječ o SC "Nikola Tesla". Žao mi je zbog toga. Imam podatak da je samo jedno lice ušlo u "crvenu zonu", a da su ostala lica ostala u prizemlju. Brzo se reagovalo i oni su prebačeni u Centar "Zaštiti me". Smješteni su u posebne sobe, imaju zdravstveni nadzor i psihološku podršku. Oni će biti testirani 3. maja - rekao je Alen Šeranić, ministar zdravlja i socijalne zaštite Republike Srpske.  

Komentari 0
Povezane vijesti
Do kraja godine novi mamograf i magnetna rezonanca u Bolnici “Srbija” Do kraja godine novi mamograf i magnetna rezonanca u Bolnici “Srbija”
Šeranić: Lica sa 100 odsto invaliditeta ubuduće će primati dodatak do 800 KM Šeranić: Lica sa 100 odsto invaliditeta ubuduće će primati dodatak do 800 KM
Srpska konačno dobija alimentacioni fond Srpska konačno dobija alimentacioni fond
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    13h 55m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    15h 12m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    15h 33m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    13h 17m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    16h 44m
    0