„Šeširijada“ okupila više od 200 mališana u Palama

06.10.2022. 13:37
0
IZVOR: srna.rs

Dječija manifestacija "Šeširijada" održana je danas na šetalištu Promenada na Palama, a ulicama je prodefilovalo više od 200 mališana.

"Šeširijada" je organizovana u okviru Nedjelje djeteta, a u defileu su učestvovala djeca iz osam grupa iz vrtića "Bubamara", "Cvrčak" i "Bambi", kao i djeca iz Jezičkog-edukativnog centra "Big ben"

Direktor Dječijeg centra "Bubamara", koji je i organizator manifestacije, Vanja Jugović rekla je novinarima da su mališani nosili kreativne šešire i slogane kako bi skrenuli pažnju da znaju šta su njihove obaveze i dječija prava.

- Poslije defilea organizovan je bogat program uz recitacije, igrokaz i ples - istakla je Jugovićeva.

Direktor vrtića "Cvrčak" Ivana Savić rekla je da je 50 mališana iz ove ustanove učestvovalo u "Šeširijadi", te su ponosni što ona okuplja sve predškolce na jednom mjestu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Apel građanima: Sačuvajmo česmu u parku pored OŠ „Pale“ Apel građanima: Sačuvajmo česmu u parku pored OŠ „Pale“
Počela rekonstrukcija elektroenergetske mreže u Jahorinskom potoku Počela rekonstrukcija elektroenergetske mreže u Jahorinskom potoku
Radno vrijeme za republičke praznike u opštini Pale Radno vrijeme za republičke praznike u opštini Pale
Najčitanije
  • Ukras Sarajeva – Čudotvorna sarajevska Bogorodica
    2h 8m
    0
  • Dahau - Smrt sa stotinu lica
    1h 40m
    2
  • Urađen idejni projekat saobraćajnog rješenja raskrsnice Kula
    17h 35m
    1
  • Istočna Ilidža: Novčana podrška maturantima za matursko veče
    20h 11m
    0
  • Novčana pordška maturantima za matursko veče i iz Opštine Istočno Novo Sarajevo
    19h 49m
    0