Šestomjesečni pomen Šabanu Šauliću

10.08.2019. 16:24
0
IZVOR: Srpskainfo

Na Novom groblju u Beogradu održan je šestomjesečni pomen Šabanu Šauliću, koji je poginuo 17. februara 2019. godine u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Njemačkoj.

Pomenu je prisustvovala i Šabanova supruga Gordana Goca Šaulić, koja je od tuge i bola plakala.

Neutješna Goca je na Šabanovom grobu ostavila vijenac na kojom je ispisana potresna poruka koja će mnoge rastužiti i rasplakati, prenosi Telegraf.

– S ljubavlju i tugom, tvoja Goca – glasila je poruka na vijencu.

 

Spomenu su prisustvovali i Zorica Brunclik te Miroljub Aranđelović Kemiš, Dajana Paunovoć, Saša Nikolić i mnogobrojni prijatelji i rodbina Šabana Šaulića.

Javni tužilac u Bilefeldu podigao je optužnicu protiv vozača koji je upravljao vozilom koje je ubilo Šabana Šaulića.

Njemački državljanin turskog porijekla Alsin Levent (35) uskoro će pred regionalnim sudom odgovarati za ubistvo u saobraćaju.

 

Komentari 0
Najčitanije
  • Našem sugrađaninu Draganu Macanu potrebna pomoć za liječenje!
    9h 56m
    0
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    10h 16m
  • Djevojčici Ivani Bjelogrlić posthumno povelja opštine Istočno Novo Sarajevo
    8h 56m
    0
  • Osvećenje Hrama Prenosa moštiju Svetog oca Nikolaja u Romanima kod Kalinovika
    10h 9m
    0
  • "Jagnjijada" 7. juna na Vučijoj Luci
    10h 6m
    0