Sestre Regoje šampionke Republike Srpske u džudou

13.06.2021. 12:56
0
IZVOR: Katera

U Palama je juče, 12. maja, održano Prvenstvo Republike Srpske za starije pionire i juniore.

Džudo klub Sparta iz Istočne Ilidže predstavljale su sestre Regoje, Anđelina i Arijana, koje su ostvarile nevjerovatan uspjeh i postale šampionke Republike Srpske.

Anđelina Regoje pored seniorske titule prvaka Republike Srpske, koju je osvojila ove godine, postala je i juniorska šampionka Republike Srpske.

Takođe, ona je proglašena i najboljom juniorkom na prvenstvu.

Arijana Regoje je krenula šampionskim stopama starije sestre Anđeline i na Prvenstvu Republike Srpske za starije pionirke osvojila je zlatnu medalju.