Siniša Kostrešević ponovo imenovan za direktora Policije Republike Srpske

12.07.2024. 09:15
0
IZVOR: srpskainfo.com

Vlada Republike Srpske imenovala je juče Sinišu Kostreševića za direktora Policije Republike Srpske, potvrđeno je u Vladi.

Vlada je Kostreševića imenovala na mandat od četiri godine, a prethodno je Nezavisni odbor za izbor direktora policije jednoglasno Vladi predložio Kostreševića.

Novi mandat Kostreševića počeće od 31. jula, potvrđeno je Srni u MUP.

Direktora i zamjenika direktora Policije imenuje Vlada Republike Srpske na period od četiri godine na prijedlog Nezavisnog odbora po sprovedenom konkursu i sa mogućnošću ponovnog izbora.

Komentari 0
Povezane vijesti
MUP Srpske: Na vrijeme podnijeti zahtjeve za izdavanje novih ličnih dokumenata MUP Srpske: Na vrijeme podnijeti zahtjeve za izdavanje novih ličnih dokumenata
Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju
Prosječna martovska neto plata 1.644 KM Prosječna martovska neto plata 1.644 KM
Najčitanije
  • Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju
    13h 24m
    0
  • MUP Srpske: Na vrijeme podnijeti zahtjeve za izdavanje novih ličnih dokumenata
    12h 40m
    0
  • Počela izgradnja kružnog toka u Palama
    8h 45m
    1
  • Opština Istočna Ilidža obilježila Dan planete Zemlje sadnjom 365 sadnica smrče
    10h 12m
    0
  • Odbrana tvrdi da je optužnica proširena bez saslušanja optuženog za udes u kojem je poginuo novinar Maunaga
    6h 30m
    0