SIPA: Uhapšena jedna osoba zbog prevara u službi

25.05.2022. 11:23
1
IZVOR: glassrpske.com

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu SIPA uhapsili su jednu osobu zbog sumnje da je počinila krivična djela zloupotreba službenog položaja ili ovlaštenja, pronevjera u službi, prevara u službi i posluga u službi.

Iz SIPA su saopštili da je hapšenje sprovedeno u utorak.

Osoba lišena slobode predata je u prostorije SIPA radi kriminalističke obrade i ispitivanja u svojstvu osumnjičene-naveli su iz agencije.

Dodaju da je hapšenje sprovedeno po uputama postupajućeg tužioca Tužilaštva BiH.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Tito 25.05.2022. 19:38
    Šoja
Povezane vijesti
KMF „Tango“ u nedjelju dočekuje KMF „Radnik“ iz Bijeljine KMF „Tango“ u nedjelju dočekuje KMF „Radnik“ iz Bijeljine
Dr Sanja Komlenović novi specijalista hematologije u Bolnici „Srbija“ Dr Sanja Komlenović novi specijalista hematologije u Bolnici „Srbija“
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Boriša Starović Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Boriša Starović
Najčitanije
  • Na današnji dan krunisan Dušan Stefan Nemanjić i proglašena patrijaršija
    13h 58m
    3
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    14h 31m
    0
  • Stari Brod - svjedočanstvo Nikole Bilića
    4h 8m
    3
  • Aleksandar Škrabov Vladimirovič – Saša Rus
    2h 17m
    0
  • Beogradsko „Kolo“ u Palama
    3h 11m
    0