Slavija dovela golmana, kapiten Pušara produžio ugovor

05.07.2022. 19:09
0
IZVOR: sportdc.net

Dvojica fudbalera potpisala su danas ugovore sa Slavijom iz Istočnog Sarajeva.

Drugo pojačanje Sokolova ovog ljeta je golman Amer Sirćo, čuvar mreže visočke Bosne koji je od početka priprema među Sokolovima i na kraju je i potpisao ugovor, te je za sada jedini golman uz prvog čuvara mreže Ninu Nedžibovića koji je nedavno produžio ugovor. Prije njega, podsjećamo, stigao je Stefan Arbinja. 

Kapiten Sokolova, Aleksandar Pušara, produžio je danas saradnju sa Slavijom i u narednoj sezoni će predvoditi svoje saigrače na terenu sa kapitenskom trakom oko ruke.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Dvije ponude stigle za izgradnju gasovoda "Šepak - Novi Grad" Dvije ponude stigle za izgradnju gasovoda "Šepak - Novi Grad"
PU Istočno Sarajevo: Stanje bezbjednosti za 2025. godinu stabilno i zadovoljavajuće PU Istočno Sarajevo: Stanje bezbjednosti za 2025. godinu stabilno i zadovoljavajuće
Vatrogasci iz Istočnog Sarajeva na obuci u Rusko-srpskom humanitarnom centru u Nišu Vatrogasci iz Istočnog Sarajeva na obuci u Rusko-srpskom humanitarnom centru u Nišu
Najčitanije
  • Porodična drama u Sokocu
    17h 10m
    2
  • Sjećanja Hrešana na dolazak Austrougarske imperije u BiH
    4h 39m
    31
  • Istočna Ilidža: Izrabrani najljepše okićeni balkoni/prozori i poslovni prostori
    14h 52m
    0
  • Mihailo Madžarević - Ratnik kojem su se divili srpski kraljevi
    6h 29m
    1
  • „Ima neka tajna veza“ – Sjećanje na Duška Trifunovića, pjesnika koji je poetizirao rokenrol
    17h 39m
    1