„Slavija“ uspješna na takmičenjima

01.11.2021. 15:21
0
IZVOR: Katera

udisti "Slavije" ovog vikenda uspješno su nastupili na dva turnira na Ilidži i u Novom Sadu.

U subotu su na Ilidži Marija Ušćumlić i Sara Nikolić osvojile drugo mjesto, dok je Snježane Nikolić osvojila treće mjesto.

Drugi dan vikenda, džudisti „Slavije“ nastupili su u Novom Sadu na Kupu velikana, na kojem je Ognjen Gazdić u kategoriji do 100 kilograma osvojio prvo mjesto i tako najavio dominaciju u ovoj kategoriji ne samo u BiH nego i u regionu.

Pored dobrih borbi Srđan Pandurević je osvojio peto mjesto u konkurenciji do 73 kilograma .