Srbin nokautirao Albanca: Gaši ušao sa provokativnom pjesmom o Kosovu, Kecojević ga “patosirao”

11.12.2019. 18:52
0
IZVOR: novosti.rs

Srpski kikbokser u finalu turnira u Moldaviji pobijedio Albanca. Pobjeda i osvojen turnir na najslađi mogući način - poručili su iz "Sinđelića".

Na FEA turniru teškaša u Moldaviji je srpski kikbokser Mihajlo Kecojević, član beogradskog kikboks kluba “Sinđelić”, zauzeo prvo mesto.

On je na takmičenju pobijedio Kazahstanca Agbara Tairova, pa Albanca Luiđa Gašija.

Posebno se priča o duelu srpskog i albanskog predstavnika, najviše zbog provokacija.

 - U finalu je protivnik bio Šiptar Gaši. Po pasošu Albanac, ali kako je on sam u ring izašao uz pesmu u kojoj se spominju Suva Reka i Kosovo, jasno je da se radi o Šiptaru. Krenuo je žestoko na našeg Kecojevića, ali je još žešće “popio” lijevi kroše i tresnuo o pod. Pobjeda i osvojen turnir na najslađi mogući način - poručili su iz kikboks kluba “Sinđelić”.

Komentari 0
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    13h 35m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    11h 46m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    4h 13m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    15h 18m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    16h 32m
    0