Srpska bogatija za 22 bebe

10.12.2025. 10:18
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, šest djevojčica i 16 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu Banjaluka rođeno je devet beba, Bijeljini pet, Istočnom Sarajevu tri, Doboju dvije, te po jedna u Prijedoru, Trebinju i Nevesinju.

U Banjaluci je rođena jedna djevojčica i osam dječaka, Bijeljini tri dječaka i dvije djevojčice, Istočnom Sarajevu tri dječaka, Doboju dvije djevojčice, Prijedoru i Trebinju po dječak, a u Nevesinju djevojčica.

U porodilištima Gradiška, Foča i Zvornik nije bilo rođenih beba.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    2h 13m
    3
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    21h 12m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    22h 15m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    1h 59m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    21h 52m
    0