Srpska bogatija za 29 beba

21.11.2025. 13:29
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 29 beba - 15 djevojčica i 14 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 11, potom u Bijeljini sedam, u Doboju četiri, u Trebinju tri, u Zvorniku dvije, te u Foči i Gradišci po jedna.

U banjalučkom porodilištu rođeno je šest djevojčica i pet dječaka, u Bijeljini tri djevojčice i četiri dječaka, u Doboju dvije djevojčice i dva dječaka, u Trebinju tri dječaka, u Zvorniku dvije djevojčice, te u Foči i Gradišci po jedna.

U porodilištima u Prijedoru, Nevesinju i Istočnom Sarajevu u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    5h 59m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    5h 45m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 6m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 27m
    0
  • Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
    10h 8m
    0