Srpska bogatija za 31 bebu

18.11.2025. 08:28
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 31 beba - 14 djevojčica i 17 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - 17, potom u Istočnom Sarajevu i Doboju po četiri, u Zvorniku i Gradišci po dvije, te u Prijedoru i Nevesinju po jedna.

U banjalučkom porodilištu rođeno je devet djevojčica i osam dječaka, u Istočnom Sarajevu četiri dječaka, u Doboju djevojčica i tri dječaka, u Zvorniku dvije djevojčice, u Gradišci djevojčica i dječak, u Prijedoru djevojčica, a u Nevesinju dječak.

U porodilištima u Foči, Bijeljini i Trebinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 0m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    5h 46m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 7m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 28m
    0
  • Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
    10h 9m
    0