Sutra memorijalni džudo turnir „Rajko Kušić Kuša“

20.09.2019. 10:30
0
IZVOR: Srna

Na Palama će sutra biti održan 25. memorijalni džudo turnir "Rajko Kušić Kuša", na kojem se očekuju takmičari iz Srbije, Crne Gore, Hrvatske i BiH.

Iz Džudo kluba "Rajko Kušić" sa Pala, koji je organizator ovog tradicionalnog turnira, saopšteno je da će takmičenje biti organizovano u kategorijama mlađi poletarci, poletarci, mlađi pioniri i stariji pioniri.

"Turnir je za nas posebno značajan jer se memorijal održava 25 godina bez prekida", navode iz kluba.

Osim turnira, paralelno će biti organizovano i prvenstvo Republike Srpske u džudou za mlađe seniore.

Svečano otvaranje turnira i defile učesnika predviđen je za 10.30 časova, a početak takmičenja, koje će biti održano u Sportsko-poslovnom centru "Peki", zakazano je za 11.00 časova.

Rajko Kušić bio je vrhunski sportista, koji je u septembru 1994. godine poginuo u saobraćajnoj nesreći u 39. godini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Muzičko-poetsko veče Marka Miloševića i Borisa Režaka sutra u Palama Muzičko-poetsko veče Marka Miloševića i Borisa Režaka sutra u Palama
Pale: Otvorena izložba slika sa 10. Likovnog sabora Pale: Otvorena izložba slika sa 10. Likovnog sabora
Počelo obilježavanje biciklističke staze kroz Pale Počelo obilježavanje biciklističke staze kroz Pale
Najčitanije
  • Radomir Nešković – legendarni komandant Leteće rogatičke brigade
    21h 38m
    19
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    6h 8m
    4
  • Stojan Janković - opjevani junak iz Ravnih Kotara
    3h 19m
    0
  • Danas obilježavamo Svjetski dan folklora
    7h 12m
    0
  • KUD "Slavija" nastupio na Trgu Republike Srbije
    19h 34m
    0