Sutra nestabilno uz čestu kišu i pljuskove

28.05.2023. 14:58
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj i FBiH sutra se nastavlja nestabilno vrijeme uz čestu kišu i pljuskove sa grmljavinom, koji će zahvatiti većinu predjela, a ponegdje se očekuju i lokalne nepogode.

Ujutru će u većini krajeva biti umjereno do pretežno oblačno i suvo uz maglu u dolinama rijeka i po kotlinama, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Uveče će kiša padati ponegdje na sjeveru i zapadu, a u ostalim predjelima kiša će prestati.

Vjetar će biti slab do umjeren, sjeveroistočni.

Jutarnja temperatura vazduha biće od 10 do 16, a najviša dnevna od 20 do 24, na jugu do 27 stepeni Celzijusovih.

Temperatura vazduha izmjerena u 14.00 časova: Sokolac 15, Han Pijesak 16, Kalinovik, Čemerno 17, Sarajevo, Livno 18, Mrkonjić Grad, Mrakovica, Foča, Bugojno, Zenica 19, Gacko, Srebrenica 20, Višegrad, Bihać, Tuzla 21, Bijeljina, Doboj 22, Banjaluka, Novi Grad, Srbac, Rudo 23, Bileća, Prijedor 24, Mostar 25, Trebinje 27 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra sunčano, poslije podne povećenje oblačnosti Sutra sunčano, poslije podne povećenje oblačnosti
Sutra svježe sa sunčanim intervalima Sutra svježe sa sunčanim intervalima
Sutra kiša uz lokalne nepogode i olujne udare vjetra Sutra kiša uz lokalne nepogode i olujne udare vjetra
Najčitanije
  • Sjećanje na napad 14. maja 1992. i junačke sinove Srpske Ilidže
    1h 55m
    18
  • Za povratak tijela preminulog sveštenika Bogdana Stjepanovića u Bijeljinu potrebno 200.000 evra
    3h 20m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    16h 39m
    2
  • Podrška Blanuši da se oko SDS-a okupe sve stranke koje su protiv režima
    17h 7m
    3
  • Održan tematski sastanak „Svaka zajednica po jedno rješenje za život bez nasilja”
    21h 11m
    0