Sutra potpisivanje ugovora o donaciji za izradu filma i serije o doktoru Laziću

15.06.2025. 21:22
0
IZVOR: katera.news

U Istočnoj Ilidži sutra će biti upriličeno potpisivanje ugovora o donaciji za izradu dugometražnog filma i televizijske serije o doktoru Miodragu Laziću i njegovom herojskom podvigu u Odbrambeno-otadžbinskom ratu.

Ugovor će biti potpisan između Opštine Istočna Ilidža i Produkcijske kuće "Ramonda" iz Beograda i odnosi se na donaciju za izradu dugometražnog filma i TV serije "Linija", reditelja prof. Dragoljuba Dragana Elčića, naveli su iz ove opštine.

Poptisivanje ugovora je planirano u 12.00 časova u kabinetu načelnika, a izjave za medije su predviđene u 12.30 časova. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale i Istočna Ilidža ukrašeni trobojkama dočekuju Dan srpskog jedinstva Pale i Istočna Ilidža ukrašeni trobojkama dočekuju Dan srpskog jedinstva
Odata počast prvim žrtvama NATO bombardovanja u Srpskoj (FOTO) Odata počast prvim žrtvama NATO bombardovanja u Srpskoj (FOTO)
Omladinska banka Istočna Ilidža – poziv za Narandžaste i Plave grantove Omladinska banka Istočna Ilidža – poziv za Narandžaste i Plave grantove
Najčitanije
  • Dan srpskog jedinstva, slobode i nacionalne zastave
    3h 37m
    0
  • Na regionalnom sajmu u Rogatici više od 200 izlagača
    22h 15m
    0
  • Agata Kristi - najprodavaniji autor detektivskih romana svih vremena
    3h 29m
    0
  • „CITY MOBIL“ : Oglas za posao
    15.09.2025
    0
  • Vrijeme slave i ponosa: Kako je prije 107 godina srpska vojska probila Solunski front
    2h 38m
    4