Teška nesreća: U sudaru poginuo vozač, 30 povrijeđenih

29.05.2024. 09:58
0
IZVOR: nezavisne.com

Vozač putničkog automobila poginuo je jutros u sudaru sa autobusom kod Mladenovca, a u Urgentni centar je dovezeno 30 osoba, saznaje Tanjug.

Direktan sudar autobusa i terenskog automobila dogodio se oko 5:40 se na putu Mali Požarevac - Mladenovac ka naplatnoj rampi, a u nesreći su učestvovali džip i autobus Lasta na liniji 493.

Povrijeđeni su u Urgentni centar prevezeni vozilima hitne pomoći i privatnim automobilima.

Na mjestu teške saobraćajne nezgode kod Mladenovca u kojoj su se direktno sudarili autobus i automobil, nalaze se tri ekipe Hitne pomoći. Ekipe policije su takođe tu i obezbjeđuju lice mesta.

Prve fotografije sa lica mjesta su zastrašujuće, prednji dio autobusa, kao i putničkog vozila potpuno su smrskani, a dijelovi su rasuti svuda po putu.

"Putevi Srbije" su saopštili da se zbog nesreće saobraćaj na putu Mali Požarevac - Vlaško Polje, kod mesta Senaja odvija naizmjeničnim propuštanjem vozila.

Komentari 0
Povezane vijesti
U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derventi U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derv...
Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale
Najčitanije
  • To nisu bili ljudi, već zvijeri: Stradanje braće Petra i Pavla
    12h 20m
    17
  • Uvredljiva poruka protiv Srba ispisana na stambenoj zgradi u Istočnoj Ilidži
    8h 59m
    11
  • Branko Blanuša kandidat za predsjednika Srpske, Marinko Božović za srpskog člana Predsjedništva BiH
    1h 51m
  • Anđela Vuković sa Pala nagrađena na međunarodnoj naučnoj konferenciji u Moskvi
    22h 35m
    1
  • Luis Krišok imenomovan za vršioca dužnosti visokog predstavnika u BiH
    23h 5m
    1