"Tigrovi" bogatiji za devet medalja

17.06.2023. 20:17
0
IZVOR: katera.news

Takmičari Tekvondo kluba „Tigar“ učestvovali su na Osmom međunarodnom turniru Sarajevo open“ na  kojem je učestvovalo 250 takmičara.

„Tigrovi“ su nastupali sa 10 takmičara koji su osvojili devet medalja, i to: tri zlatne, tri srebrne i tri bronzane.

Zlato su osvojile Katarina Racković, Jovana Pušara, juniori i Nastasija Racković, kadeti. Srebrenom medaljom su se okitili Luka Pušara, Anja Stanušić i Dado Štaka, kadeti. Bronzane medalje su osvojili Eneja Knezović, Kiara Knezović, kadeti i Luka Vasić, juniori.

U borbi za medalju izgubila je Jovana Šilj.

- Čestitamo našim tigrovima na ostvarenom rezultatu – naveli su iz ovog kluba.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Tekvondo klub Tigar uspješan na turniru „Fojnica open“ Tekvondo klub Tigar uspješan na turniru „Fojnica open“
Tekvondo klub "Tigar" uspješan na "Maloj olimpijadi" u Derventi Tekvondo klub "Tigar" uspješan na "Maloj olimpijadi" u Derventi
Nove medalje za Biciklistički klub „Foris" Nove medalje za Biciklistički klub „Foris"
Najčitanije
  • Na vozila istakli ratne zastave tzv. Armije BiH, policija ih kaznila
    14h 30m
    10
  • Obilježene 33 godine od stradanja 14 boraca na Trebeviću
    11h 41m
    0
  • Prije 33 godine poginulo 16 srpskih boraca i mučki ubijeno dvoje djece
    16h 10m
    0
  • Počeo turnir "Mini golf iz bloka" u Istočnom Sarajevu
    12h 10m
    1
  • Promovisana zbirka poezije „Na ivici“ mladog pjesnika Dejana Radonjića iz Istočnog Sarajeva
    4h 6m
    0