"Tigrovi" bogatiji za devet medalja

17.06.2023. 20:17
0

Takmičari Tekvondo kluba „Tigar“ učestvovali su na Osmom međunarodnom turniru Sarajevo open“ na  kojem je učestvovalo 250 takmičara.

„Tigrovi“ su nastupali sa 10 takmičara koji su osvojili devet medalja, i to: tri zlatne, tri srebrne i tri bronzane.

Zlato su osvojile Katarina Racković, Jovana Pušara, juniori i Nastasija Racković, kadeti. Srebrenom medaljom su se okitili Luka Pušara, Anja Stanušić i Dado Štaka, kadeti. Bronzane medalje su osvojili Eneja Knezović, Kiara Knezović, kadeti i Luka Vasić, juniori.

U borbi za medalju izgubila je Jovana Šilj.

- Čestitamo našim tigrovima na ostvarenom rezultatu – naveli su iz ovog kluba.