Tijelo inspektora pronađeno u jezeru

15.03.2022. 15:08
0
IZVOR: srpskainfo.com

Tijelo inspektora iz Živinica M. B. pronađeno je u Rajskom jezeru Bašigovci, koje se nalazi na širem području tog grada.

Kako je Klix ranije javljao, policijski službenici u Živinicama od sinoć su intenzivno tragali za svojim kolegom inspektorom koji je nestao oko 22.00 sata.

U akciji su od jutros bili uključeni i ronioci, koji su pronašli, a potom i izvukli njegovo tijelo iz Rajskog jezera Bašigovci.

Uzrok smrti inspektora Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona, čiji je nestanak prijavio njegov otac, za sada nije poznat, a detaljno će biti utvrđen nakon obdukcije koju će narediti nadležni tužilac.

Komentari 0
Povezane vijesti
Teško bolesnoj Ajli uskratili bolovanje, umrla nakon dva mjeseca Teško bolesnoj Ajli uskratili bolovanje, umrla nakon dva mjeseca
Ne jenjavaju napadi na srpske povratnike Ne jenjavaju napadi na srpske povratnike
Koliko su penzije u FBiH veće nego u Srpskoj? Koliko su penzije u FBiH veće nego u Srpskoj?
Najčitanije
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    16h 29m
    4
  • Posna pica kakvu ćete pamtiti
    16h 36m
    0
  • Pale: Smotra četrdesetak oldtajmera privukla veliku pažnju posjetilaca
    7h 46m
    1
  • U ponedjeljak predstavljanje nove uprave i sastanak sa hotelijerima
    6h 26m
    2
  • Sutra koncert Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži
    8h 48m
    0