Tri nove mjere za Beograd

09.07.2020. 15:11
0
IZVOR: SRNA

Premijer Srbije Ana Brnabić istakla je da je Krizni štab donio tri nove mjere za Beograd s ciljem suzbijanja širenja epidemije virusa korona, a prva je zabrana javnog okupljanja više od 10 ljudi u zatvorenim i otvorenim prostorima.

Brnabićeva je rekla na konferenciji za novinare da je druga mjera ograničenje broja ljudi u zatvorenim prostorima, što podrazumijeva da će svaki objekat morati jasno da istakne koliko je ljudi dozvoljeno da bude u objektu, a na jednu osobu su četiri kvadratna metra.

Treća mjera je ograničenje radnog vremena objekata zatvorenih prostora od 21.00 do 6.00 časova ujutru, a za otvorene prostore i bašte ostaje od 23.00 do 6.00.

Komentari 0
Povezane vijesti
Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi
Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice
Svetinja sutra na postolju, vjernici će moći da prime blagoslov Svetinja sutra na postolju, vjernici će moći da prime blagoslov
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    15h 52m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 3m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    6h 30m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    17h 35m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    18h 49m
    0