Turisti iz Srbije morali iz Grčke, domaćini bili protiv njihovog slobodnog kretanja ostrvom

11.07.2020. 13:32
0
IZVOR: sputniknews.com

Grupa građana Srbije koja u 14 časova kreće za Srbiju nije samovoljno napustila ostrvo, kako je prvobitno objavljeno uz objašnjenje da su odbili karantin.

Oni su morali da se spakuju zato što građani Evije iz straha od virusa nisu željeli njihovo prisustvo.

Kako prenose Novosti, grčke vlasti su organizovale prevoz do bugarske granice.

Turisti nakon negativnih testova nisu morali u karantin, a činjenicu da mogu slobodno da se kreću nisu mogli da prihvate njihovi domaćini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pešić odredio konačan spisak za Evropsko prvenstvo Pešić odredio konačan spisak za Evropsko prvenstvo
Dvogodišnja djevojčica pala sa terase Dvogodišnja djevojčica pala sa terase
U Rudom počinje da se gradi magistralni put koji će povezati Republiku Srpsku i Srbiju U Rudom počinje da se gradi magistralni put koji će povezati Republiku Srpsku i Srbiju
Najčitanije
  • Ljevnaić više nije direktor OC „Jahorina“
    22h 31m
    16
  • Bombardovanje bolnice u Kasindolu 1995. godine
    4h 4m
    4
  • Definisano referendumsko pitanje
    17h 37m
    12
  • Američki san Stefana Simanića
    21h 57m
    1
  • Cvijanović uputila inicijativu Predsjedništvu da se predsjednik Tramp nominuje za Nobelovu nagradu za mir
    20h 29m
    3