U akciji "Fejs" uhapšeno više lica

31.08.2020. 09:15
0
IZVOR: Srna

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su jutros više lica, a u toku su pretresi lokacija, s ciljem razbijanja organizovane kriminalne grupe koja se bavila neovlaštenom proizvodnjom i prometom opojnih droga na području Banjaluke i Doboja.

Akciju kodnog naziva "Fejs", Policijska uprava Banjaluka sprovodi u saradnji sa Upravom za organizovani i teški kriminalitet Ministarstva unutrašnjih poslova i Policijskom upravom Doboj.

Akcija se sprovodi pod nadzorom Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, saopšteno je Policijske uprave Banjaluka.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    19h 37m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    22h 29m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    12h 15m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    23h 21m
    1
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    16h 39m
    0