U Istočnom Novom Sarajevu lice oštetilo ulazna vrata zgrade

09.06.2021. 11:02
0
IZVOR: Katera

Policijskoj stanici Istočno Novo Sarajevo, dana 8. 6. 2021. godine prijavljeno je da je u Hilandarskoj ulici nepoznato lice oštetilo ulazna vrata stambene zgrade.

Operativnim radom policijski službenici identifikovali su i pronašli lice S.B. iz Istočnog Novog Sarajeva, saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo.

O svemu je obaviješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo i u toku je dokumentovanje krivičnog djela „Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari“, nakon čega protiv navedenog slijedi izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Penzionerima iz četiri mjesne zajednice omogućen besplatan prevoz Penzionerima iz četiri mjesne zajednice omogućen besplatan prevoz
Isječena četiri pneumatika na vozilu u Istočnom Novom Sarajevu Isječena četiri pneumatika na vozilu u Istočnom Novom Sarajevu
Lice lišeno slobode zbog sumnje da je oštetilo više vozila u Palama Lice lišeno slobode zbog sumnje da je oštetilo više vozila u Palama
Najčitanije
  • Na današnji dan rođen Milan Tepić – posljednji istinski narodni heroj
    14h 0m
    15
  • Lice lišeno slobode zbog sumnje da je oštetilo više vozila u Palama
    11h 55m
    6
  • Godišnjica pada Jatovog aviona iznad Čehoslovačke
    1h 14m
    0
  • Pandurević: Prioriteti kvalitetan program i rekonstrukcija zgrade
    9h 50m
    2
  • Šest godina od smrti legendarnog Kobija Brajanta
    1h 57m
    0