U Srpskoj rođeno 16 beba

23.09.2025. 08:18
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba - po osam djevojčica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci - šest, Nevesinju četiri i Doboju tri bebe.

U Banjaluci su rođene dvije djevojčice i četiri dječaka, u Nevesinju tri djevojčice i dječak, u Doboju dvije djevojčice i dječak, Zvorniku dva dječaka, Trebinju djevojčica.

U protekla 24 časa nije bilo poroda u Prijedoru, Foči, Bijeljini, Gradišci, Istočnom Sarajevu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 48m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 51m
    3
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 52m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    17h 28m
    0
  • Služen pomen povodom 34 godina od zločina nad Srbima u Ratkovićima
    23h 15m
    0