U Srpskoj rođeno 16 beba

07.12.2025. 09:16
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba, po osam djevojčica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

Devet beba rođeno je u Banjaluci, tri u Bijeljini, dvije u Doboju, a po jedna u Prijedoru i Foči.

U Banjaluci je rođeno pet djevojčica i četiri dječaka, u Bijeljini dvije djevojčice i dječak, u Doboju dva dječaka, u Prijedoru djevojčica, a u Foči dječak.

Poroda nije bilo u porodilištima u Istočnom Sarajevu, Zvorniku, Gradišci, Trebinju i Nevesinju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    7h 40m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    7h 26m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    8h 47m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    6h 3m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    11h 8m
    0