U Srpskoj rođeno 20 beba

20.09.2025. 10:20
0
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 20 beba, osam djevojčica i 12 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Zvorniku rođeno je sedam beba, Banjaluci šest, Doboju i Bijeljini po tri, a u Trebinju jedna beba.

U Zvorniku su rođene četiri djevojčice i tri dječaka, Banjaluci po tri djevojčice i dječaka, Doboju tri dječaka, Bijeljini dva dječaka i djevojčica, a Trebinju dječak.

U porodilištima Nevesinje, Foča i Prijedor nije bilo poroda.

Podaci iz porodilišta u Gradišci i Istočnom Sarajevu nisu bili dostupni.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    23h 46m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    15h 34m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    16h 37m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    23h 8m
    0
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    21h 38m
    0