U Srpskoj rođeno 26 beba

11.09.2025. 08:17
0
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, devet djevojčica i 17 dječaka.

Najviše beba rođeno je u Banjaluci i Doboju - po sedam, potom u Bijeljini četiri, te u Zvorniku, Prijedoru, Trebinju i Gradišci po dvije, rečeno je Srni u porodilištima u Srpskoj.

U Banjaluci su rođene dvije djevojčice i pet dječaka, u Doboju četiri djevojčice i tri dječaka, u Bijeljini djevojčica i tri dječaka, u Prijedoru i Gradišci po dva dječaka, a u Zvorniku i Trebinju po jedan dječak i jedna djevojčica.

U porodilištima u Foči, Nevesinju i Istočnom Sarajevu u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    23h 46m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    15h 34m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    16h 37m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    23h 8m
    0
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    21h 38m
    0