U Zvorniku bilbord u čast Đokoviću

08.03.2021. 10:40
0
IZVOR: Srna

Bilbord Novaku Đokoviću postavljen je na ulazu u Zvornik iz pravca Bijeljine povodom novog rekorda srpskog tenisera koji se 311 sedmica nalazi na prvoj poziciji ATP liste.

Bilbord na kome piše “Ponos nacije, rekordnih 311” postavila je Gradska uprava Zvornik u znak zahvalnosti novom rekordu prvog reketa svijeta.

Đoković je prije dvije sedmice osvojio rekordnu devetu titulu na Australija openu, dok ukupno ima osvojenih 18 grend slem titula.

Novak Đoković će rekord dočekati u Beogradu, najavio je njegov otac Srđan.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Vjernici dočekali iz Rusije ikonu Umekšanje zlih srca Vjernici dočekali iz Rusije ikonu Umekšanje zlih srca
Najčitanije
  • Najmlađi stradalnici NATO agresije: Za 78 krvavih dana 79 dječjih žrtava
    10h 12m
    9
  • Današnji dan najteži je porodici Tošović: Mariji je NATO bomba ubila bebu i supruga
    10h 12m
    1
  • Poetsko veče u znak sjećanja na Mihajla Vitora – prepuna sala i vrtlog emocija u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo (FOTO)
    22h 16m
    0
  • Posne lazanje sa špinatom
    18m
    0
  • Draško Stanivuković u pritvoru u Hrvatskoj
    7h 33m
    0