Uhapšen Aleksandar Arsenijević

10.09.2024. 16:05
0
IZVOR: srna.rs

Lider Srpske demokratije Aleksandar Arsenijević uhapšen je na šetalištu u sjevernom dijelu Kosovske Mitrovice, potvrdio je portparol takozvane kosovske policije za region sjever Petrit Fejza.

Fejza nije naveo razloge Arsenijevićevog hapšenja, ali je rekao da je vjerovatno povezano sa dolaskom premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija u sjeverni dio Kosovske Mitrovice.

Portal “KoSSev” navodi da se Kurti nalazi u nedavno otvorenom restoranu brze hrane na mitrovačkom šetalištu, a sa njim u društvu su i ministri unutrašnjih poslova Dželjalj Svečlja i administracije i lokalne samouprave Eljbert Krasnići.

U centru grada su jake snage prištinske policije, a među njima i specijalci sa blindiranim vozilima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Prikazan dokumentarac o stradanju srpske djece na Kosovu i Metohiji Prikazan dokumentarac o stradanju srpske djece na Kosovu i Metohiji
Nakon više od 25 godina u Vitomircima se ponovo čuje crkveno zvono Nakon više od 25 godina u Vitomircima se ponovo čuje crkveno zvono
KFOR: Jedinica takozvanih kosovskih bezbjednosnih snaga greškom skrenula u Sjevernu Mitrovicu KFOR: Jedinica takozvanih kosovskih bezbjednosnih snaga greškom skrenula u Sjevernu Mitrovicu
Najčitanije
  • Kolubarska bitka - put u slavu
    22h 52m
    0
  • Godišnjica smrti Đure Jakšića
    22h 47m
    0
  • Danas javna tribina SDS-a u Kasindolu
    17h 17m
    0
  • Blanuša: Mladima vraćamo optimizam i šansu za bolji život u Republici Srpskoj
    11h 44m
    0
  • Slijedi promjena vremena, zahlađenje i snijeg
    18h 2m
    0