Uhapšen ybog krađe alata u vikendici

22.11.2019. 11:24
0
IZVOR: Srna

Pripadnici Policijske stanice Nevesinje uhapsili su lice čiji su inicijali E.G. iz Mostara zbog sumnje da je iz podruma vikendice u mjestu Šarica u opštini Istočni Mostar ukralo veću količinu raznog alata, saopšteno je iz Policijske uprave Trebinje.
U saopštenju se navodi da je Policijskoj stanici Nevesinje juče oko 15.10 časova prijavljeno da je jedno ili više nepoznatih lica ukralo alat.

O tome je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje koji je naložio vršenje uviđaja i preduzimanje svih potrebnih mjera radi dokumentovanja krivičnog djela.

Operativnim radom na terenu, pripadnici Policijske stanice Nevesinje su došli do saznanja da je izvršilac krivičnog djela lice E.G. iz Mostara i, u saradnji sa policijskim službenicima Policijske uprave Mostar, to lice je pronađeno i lišeno slobode.

Prilikom kriminalističke obrade, lice E.G. u potpunosti je priznalo krađu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Krađa u Sokocu, otuđen novac Krađa u Sokocu, otuđen novac
Aco Đukanović uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja Aco Đukanović uhapšen zbog nedozvoljenog držanja oružja
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    20h 52m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    23h 44m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    13h 30m
    0
  • Nenad Vuković pojačanje Pokreta sigurna Srpska
    19h 0m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    17h 54m
    0