Uhapšeno lice sa Pala

16.10.2021. 17:38
1
IZVOR: Katera

Policijski službenici Policijske stanice Pale lišili su slobode lice inicijala D.T. iz Pala zbog sumnje da je počinio krivično djelo „Izazivanje opšte opasnosti“.

Lice D.T. se sumnjiči da je dana 15. 10. 2021. godine na putnom pravcu Han Derventa-Pale, dok se kretao svojim vozilom „golf 7“ više puta udario u vozilo „mercedes“, koje je bilo u pokretu, a u kojem su se nalazila dva lica, izazvavši opasnost po njihov život.

U toku je dokumentovanje predmeta, nakon čega će Okružnom javnom tužilaštvu u Istočnom Sarajevu, protiv navedenog lica biti podnesen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

 

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Živava 18.10.2021. 15:09
    I naravno pustan kući a ne u pritvor
Povezane vijesti
Uhapšena dva lica iz Sarajeva zbog iznude i nasilničkog ponašanja Uhapšena dva lica iz Sarajeva zbog iznude i nasilničkog ponašanja
Istočno Sarajevo: Iz saobraćaja isključeno 37 vozača zbog alkoholisanosti Istočno Sarajevo: Iz saobraćaja isključeno 37 vozača zbog alkoholisanosti
Pronađeno beživotno tijelo u Sokocu Pronađeno beživotno tijelo u Sokocu
Najčitanije
  • Poginuli narodni poslanik Srđan Todorović, njegova supruga i dijete
    16h 51m
    0
  • Božović se oprostio od Srđana Todorovića i njegove porodice
    13h 5m
    0
  • Srećno i Bogom blagoslovljeno Hristovo vaskrsenje – Hristos vaskrse!
    2h 54m
    2
  • Dobra vijest za bicikliste i šetače: Izgradnja staze Pale-Sarajevo napreduje po planu
    14h 57m
    8
  • Posna čorba od povrća
    13h 18m
    0